1. júla 2015

Galéria

Rekonštrukcia interiéru rodinného domu, Svätý Jur

Rekonštrukcia začínala odstránením vrstiev starých náterov. Postupne izby a kuchyňa prešli penetráciou, vyrovnaním stien sieťkovaním a omietnutím. Posledným krokom bolo maľovanie stropov bielou a stien tónovanými farbami.

Rekonštrukcia nebytových priestorov pre lekársku ambulanciu, Kominárska, Bratislava

Kompletná rekonštrukcia vnútorných priestorov zahŕňala osadenie nových zárubní, lepenie gumolitu, prerábanie vodoinštalácie a čiastočne elektroinštalácie. Opravu stien, maľovanie a inštaláciu lekárskeho zariadenia, kompletné upratovanie a dezinfekciu.

Maľovanie fasády kostola, Siladice

V prvom kroku bolo potrebné pripraviť podklad dôkladnou penetráciou, následne sme mohli začať maľovať tónovanou fasádnou farbou. Aby bol kostol zvonku kompletne obnovený, opravili sme aj podhľad na veži a zrenovovali drevené okná na veži. 

Dostavba interiéru rodinného domu – sadrokartón, Veľký Biel

V novostavbe sme zakrývali strop izoláciou a následne sadrokartónom. Zároveň sme vystavali vnútorné sadrokartónové priečky, ktoré rozdeľujú dom na izby a členia interiér.

Zámková dlažba pod bazén, Marianka

Vybudovali sme základ zo zámkovej dlažby pod bazén. Takto bazén bude stáť na pevných základoch, vyrovnanom teréne, čo zamedzí jeho možnému poškodeniu a zabezpečí dlhšiu životnosť.

Maľovanie spoločných priestorov, Šancová

Úprava spoločných priestorov začala opravením prasklín v stenách a zalepením dier v pivnici okolo potrubia na zamedzenie prístupu hlodavcov. Vymaľovaním pivničných priestorov boli odstránené výfukové splodiny z garáží usadené na stenách a žlto-biela kombinácia stien sa obyvateľom zapáčila natoľko, že zákazka bola rozšírená aj na celý priestor vstupného vestibulu bytového domu.

Hydroizolácia proti dažďovej vode

V pivničných priestoroch budovy v centre mesta pretekala zo šachty na dvore dažďová voda. Bolo potrebné odstrániť železný poklop, zamurovať vzniknutú dieru, osekať starú mokrú omietku a naniesť tri vrstvy hydroizolačných náterov.

 

Hračkárstvo ToyFactory – výstavba interiéru predajne

Hlavnou úlohou v projekte výstavby interiéru hračkárstva bolo vytvoriť pódium na tovar s pozadím, k nemu dotvoriť pokladne v tvare autíčok. Stupňovité pódium spolu s pozadím a pokladňami sú skonštruované z OSB dosiek. V rámci projektu vznikli aj kruhové regály okolo stĺpov.

 

Rodinný dom – výstavba interiéru

Cieľom projektu bola dostavba holodomu. Prebiehali nasledovné stavebné úpravy – výstavba priečok a podhľadov, obklad podkrovia s priznanými strešnými stavebnými prvkami. Zaujímavou časťou projektu bola realizácia kruhového otvoru, ktorý je cestou na poschodie. Na prízemí domu v obývacej izbe je inštalovaný sadrokartónový podhľad s bodovým osvetlením, tiež v tvare kruhu.

 

Renovácia balkónu, Šancová

Pôvodný strop balkónu pozostával z izolácie, narušená bola konštrukcia a tiež pôvodný obklad pokrývajúci izoláciu. Všetky tieto vrstvy bolo potrebné demontovať. Následne bol strop vyrovnaný tenkou vrstvou polystyrénu, prilepená sklotextilná sieťka a nanesená vonkajšia omietka.

 

Zatepľovanie podkrovia

 

Rekonštrukcia bytu

Výmena zárubní, rohových líšt a osvetlenie

 

Salón krásy

Výstavba vnútorných priečok

 

Zakrývanie káblov

Zakrývanie kabeláže v rozličných priestoroch prebieha výstavbou kastlíkov alebo predsadených stien. Jednoduchý stavebný zásah dokáže zmeniť interiér na nepoznanie.

Kontakt priamo na majstra

0903 850 934

Powered by WordPress Popup